O nas

Anwalt im Büro

PROFESJONALNIE, SOLIDNIE, SKUTECZNIE

Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Rzeszut istnieje od 1999 roku. Posiadamy szesnastoletnie doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców. Swoją działalnością obejmujemy powiat tarnobrzeski i kolbuszowski. Do chwili obecnej wykształciliśmy ponad 4500 kierowców.

 

Szczycimy się profesjonalną i doświadczoną kadrą instruktorów uprawnionych do szkolenia na wszystkie kategorie prawa jazdy. Posiadamy własny lokal, plac manewrowy oraz nowe samochody szkoleniowe marki TOYOTA YARIS.

 

Zapewniamy profesjonalne szkolenie na wysokim poziomie, co przekłada się na nasze osiągnięcia.
W rankingach zdawalności co roku zajmujemy zaszczytne miejsce w ścisłej czołówce trzech najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w powiecie tarnobrzeskim.

Wspieramy finansowo instytucje pomagające chorym dzieciom, a także szkoły.

 

Anwalt im Büro

Rozpoczęcie nauki jazdy:

Kurs prawa jazdy można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem osiemnastego roku życia.

 

Przed rozpoczęciem kursu na dowolną kategorię prawa jazdy należy udać się do lekarza posiadającego uprawnienia do badania kandydatów na kierowców, w celu uzyskania zaświadczenia o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

Z zaświadczeniem lekarskim, zdjęciem, dowodem osobistym bądź paszportem udajemy się do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego , gdzie otrzymamy druk z numerem PKK, z tym drukiem zgłaszamy się do ośrodka szkolenia kierowców i rozpoczynamy szkolenie.

 

Kursy na prawo jazdy w Nowej Dębie

Ośrodek Szkolenia Kierowców zaprasza na profesjonalne kursy nauki jazdy prowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorów, w bezstresowej atmosferze, na nowych samochodach TOYOTA YARIS.

 

Nasza siedziba znajduje się w Nowej Dębie na Al. Zwycięstwa 1a (wejście przez Totolotek). Plac manewrowy mieści się przy nowodębskim stadionie.

 

Posiadamy certyfikat „Najlepsza firma 2013”, wspieramy finansowo organizacje pomagające dzieciom, a także szkoły.


http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100129/POWIAT03/67706031#block2 – sprawdź, jesteśmy wśród najlepszych!

 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook’u – znajdziecie tam aktualności związane z terminami najbliższych kursów, promocjami oraz ciekawostkami z życia naszego OSK.